FAQ

 1. Kto sme?
 2. Na aký čas sa môžem ubytovať? 
 3. Prečo sa ubytovať v našom apartmáne?
 4. Ako si rezervovať apartmán?
 5. Ako platím za ubytovanie?
 6. Ako prebieha ubytovanie – Check-in?
 7. Ako prebieha odubytovanie – Check-out?
 8. Môžem zrušiť rezerváciu?
 9. Kde sa nachádzajú naše apartmány?
 10. Čo je v cene?
 11. Aké sú príplatkové služby?

1. Kto sme?

Sme FUKAS Apartments. Poskytujeme apartmánové ubytovanie v rôznych mestách. Ubytovanie je ako hotelové ubytovanie, no miesto izby v hotely vás ubytujeme v apartmáne s väčším súkromín a často s väčším pohodlím.

4. Na aký čas sa môžem ubytovať?

Dlžka ubytovania je ľubovoľná. Od 1 noci až neobmedzene, na ľubovoľný počet dní či nocí, podľa toho, ako potrebujete.

5. Prečo sa ubytovať v našom apartmáne?

Mnohí naši klienti považujú naše apartmány za lepšie ubytovanie  ako v hoteli. Samozrejme je to aj vecou názoru a potrieb. Mnohí sa cítia príjemnejšie a pohodlnejšie, nehovoriac o väčšom súkromí. V mnohých prípadoch poskytuje ubytovanie v našich apartmánochi viac priestoru a pohodlia.
Okrem toho, ceny nášho ubytovania sú väčšinou nižšie ako v hoteli. Navyše, naše ceny zahŕňajú cenu za 1-2 osoby, čiže ak sa potrebujete ubytovať 2 osoby, platí stále rovnaká cena ubytovania.

6. Ako si rezervovať apartmán?

Apartmán si môžete rezervovať 3 spôsobmi:
1. Online - cez rezervačný formulár pri konkrétnom apartmáne- je to najvhodnejší spôsob, pretože ihneď po Vašom vyplnení je Váš termín zarezervovaný a nie je možné apartmán v tomto termíne rezervovať niekym iným. Máte najväčšiu istotu a okamžitú rezerváciu.
2. Telefonicky - môžete zavolať na telefónne číslo: +421 948 949 997 – Bratislava, +421 918 673 596 - Nitra a takto si rezervovať ubytovanie.
3. Emailom - môžete poslať email s termínom rezervácie a požadovaným apartmánom, ktorý si chcete zarezervovať.

 7. Ako platím za ubytovanie?

Pri rezervácii 20% z celkovej sumy za ubytovanie a zvyšok zaplatíte pri ubytovávaní (check-in), taktiež zaplatíte vratný depozit 100 €, ktorý Vám vrátime pri odubytovávaní (check-out). Taktiež je možné zaplatiť celú sumu pri rezervovaní apartmánu. V prípade, ak ste si rezervovali apartmán tesne pred začiatkom ubytovania, zaplatíte celú sumu pri ubytovávaní.

8. Ako prebieha ubytovanie – Check-in?

Po rezervácii apartmánu, ktorú ste urobili cez online formulár, telefonicky alebo mailom, Vás bude kontaktovať náš delegát a dohodne sa s Vami na termíne ubytovania a odovzdania bytu. Dovedie Vás na adresu bytu a vysvetlí všetko potrebné. Kedykoľvek počas ubytovania bude k dispozícii, preto ho kedykoľvek môžete kontaktovať.
Čas ubytovania ľubovoľný,  pokiaľ je apartmán voľný. Ak sa v deň Vášho ubytovania prelína s posledným dňom ubytovania iných hostí, môžete sa ubytovať od 14:00 hodiny. Samozrejme, náš delegát Vás bude o tom informovať vopred.
O nič sa nemusíte starať, všetkým Vás prevedieme.

9. Ako prebieha odubytovanie – Check-out?

V posledný deň Vášho ubytovania si prevezmeme apartmán. Ak je všetko v poriadku, vrátime Vám depozit, ktorý ste zložili na začiatku. Termín si s Vami opäť dohodne náš reprezentant, ktorý Vás bude kontaktovať. Odubytovanie je možné do 12:00 hodiny aby bol apartmán k dispozícii pre ďalšieho hosťa a bolo ho možné upratať a pripraviť.
Ak si chcete pobyt predĺžiť, je to možné, ak už nie je byt rezervovaný niekým iným.

10. Môžem zrušiť rezerváciu?

Pokiaľ ste nezaplatili zálohu za ubytovanie, môžete rezerváciu kedykoľvek zrušiť. Ak ste zaplatili zálohu a apartmán bol vyhradený len pre Vás, zrušenie rezervácie je možné, no zaplatená záloha vo výške 20 % je nevratná. Zrušenie rezervácie v posledný deň pred rezervovaným termínom nástupu – účtujeme 100 % sumy za obdobie rezervácie.

11. Kde sa nachádzajú naše apartmány?

Naše apartmány sa nenachádzajú na jednom mieste ale sú v rôznych lokalitách mesta, takže si môžete vybrať lokalitu, ktorá Vám vyhovuje a nie ste viazaný jedným miestom. Preto môžete naše služby využívať pravidelne, podľa potreby si zabezpečiť ubytovanie v lokalite, ktorá Vám práve vyhovuje.

12. Čo je v cene?

V cene ubytovania je všetko zariadenie a vybavenie apartmánu

Posteľná bielizeň, kuchynské utierky, ručníky alebo uteráky
Internetové pripojenie a televízia
Káva, čaj, cukor, soľ
Upratanie a pranie po odubytovaní
Spotreba energií a médií
Deti do 6 rokov zdarma (max. 2)

13. Aké sú príplatkové služby?

 • Vyzdvihnutie z letiska, stanice, a pod. – 20 € (môže sa líšiť v závislosti od mesta)
 • Upratovanie – 15 EUR/deň (nad 30 nocí 1x týždenne v cene)
 • Pranie a žehlenie apartmánového prádla – 15 EUR/deň (nad 30 nocí 1x týždenne v cene)
 • Domáce zviera – 20 % z ceny/noc
City Phone, Email 
BRATISLAVA +421 911 949 995
bratislava@fukasapartments.com
NITRA +421 948 070 989
nitra@fukasapartments.com

For companies

FUKAS Apartments is a suitable partner for companies that use short-term or long-term accommodation. This may be accommodation for businessmen, managers, employees etc… For different categories of “business clients” we have different types of apartments – by the size, standard, location.
We often accommodate business owners or managers or employees. We satisfy many your requests and needs in relation to accommodation.
For you as a “business client” we have special conditions


...read more>

Where in Bratislava?

Apartments filter

City

Capacity

Room type (beds)